LIGA MISTRŮ
 

První tři družstva z 1.ročníku ligové souteže LED LIGA mají jistou účast na 2. ročníku turnaji LIGY MISTRŮ.
Aktualizováno dne 21.1.23.
Viz níže pod textem aktualni propozice Ligy Mistrů 

 

Liga Mistrů 2023

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit úžasnou novinku v letošním ročníku a velký průlom v amatérských (hospodských) šipkách. Ti nejlepší z naší ligy pojedou na finálový turnaj družstev!!!
Jde o turnaj s názvem LIGA MISTRŮ (dále LM), kterého se zúčastní nejlepší družstva z jiných hospodských (amatérských) lig v ČR včetně těch z naší ligy. Po intenzivních jednáních s ostatními vedoucími lig se nám podařilo najít společnou řeč a dát do kupy propozice na první ročník tohoto turnaje. Účast v LM potvrdilo 6 oblastí a z každé oblasti postoupí nejlepší 1-3 družstva.

Kdo nás bude reprezentovat

Postup do LM a právo zúčastnit se finálového turnaje družstev si z naší LED LIGY zahrají první 3.mužstva z 1.ročníku LED LIGY. Zúčastnit se LM není povinnost, takže pokud nominovaný tým odmítne účast, tak dále postupují ostatní družstva.Účastník LM obdrží finanční podporu na účast v turnaji a dále má možnost bojovat o odměny na samotném turnaji. Ale především je zde unikátní možnost se oficiálně utkat s jinými týmy z různých koutů ČR, hrdě reprezentovat naší ligu - náš kraj a možnost být u zrodu, doufáme, tradičního a prestižního turnaje družstev, kde je účast za odměnu a ne za přihlášku... Takže o motivaci je snad letos postaráno...
Oficiální nominace družstev do LM bude zveřejněna po odehrání posledního kola ligové soutěže včetně hráčů, kteří se můžou LM zúčastnit (viz Podmínky pro účast v LM).