Profily klubů a družstev
1.Team Led Loga
Hrací místo: DC Led Loga Opatovice n./L.
Hrací den: Úterý 18:00h
Kapitán družstva: Tomáš Novotný
Tel.kontakt: +420 728 743 558
Soupiska:
Tomáš Novotný CZE 220001
Petr Míča CZE 220002
Dominik Jirousek CZE 220003
Jiří Šebek CZE 220004
Tomáš Hunčovský CZE 220005
Tomáš Kodym CZE 220006
2.Team Pohodáři
Hrací místo: Restaurace na Palubě
Hrací den: Čtvrtek 18:00h
Kapitán družstva: Josef Černý
Tel.kontakt: +420 774 989 838
Soupiska:
Josef Černý CZE 220007
Jiřina Novotná CZE 220008
Martin Pošík CZE 220012
Petr Doležal CZE 220009
Martin Horký CZE 220013
Radek Kollert CZE 220010
Alena Kollert CZE 220011
Jana Tesařová CZE 220041
3.Team Demolition
Hrací místo: Sport Bar Dukla Hramat
Hrací den: Úterý 18:00h
Kapitán družstva: Kučera Martin
Tel.kontakt: +420 724 735 637
Soupiska:
Kučera Martin CZE 220014
Čermák Daniel CZE 220015
Krišťák Petr CZE 220016
Vávra David CZE 220017
Škarda Dominik CZE 220018
Pavlas Martin CZE 220019
Křivka Vladimír CZE 220041
4.Team Polabinská letka
Hrací místo: Restaurace na Palubě
Hrací den: Sobota 17:00h
Kapitán družstva: Schwarz Tomáš
Tel.kontakt: +420 774 924 670
Soupiska:
Vagnerová Alena CZE 220020
Šabatka Martin CZE 220022
Mifková Tereza CZE 220023
Končická Martina CZE 220024
Schwarz Tomáš CZE 220025
Jarolímek Michal CZE 220026
Melnik Milan CZE 220033
Antolík Lubomír CZE 220034
5.Team Lopaty z Opatek
Hrací místo: DC Led Loga Opatovice n./L.
Hrací den: Sobota 17:00h
Kapitán družstva: Švarc Zdeněk
Tel.kontakt: +420 722 708 804
Soupiska:
Hanušová Andrea CZE 220027
Hanušová Marcela CZE 220028
Švarc Zdeněk CZE 220029
Fuksová Nela CZE 220030
Novotná Jana CZE 220031
Mamčák Miroslav CZE 220032
Šretr David CZE 220043
6.Team Warriors
Hrací místo: Sport Bar Dukla (Hramat)
Hrací den: čtvrtek 18:00h
Hrací místa
Kapitán družstva: Linha Tomáš
Tel.kontakt: +420 608 608 826
Soupiska:
Tomáš Linha CZE 220035
Marcel Suchánek CZE 220036
Tomáš Suchánek CZE 220037
Robert Suchánek CZE 220038
Pavel Fuksa CZE 220039
Karolína Shrbená CZE 220040
Filip Kopáč CZE 220042